CLASS 6A REGIONALS [BRACKET]
Merrillville [6-5] at Penn [11-0]
Carroll (Fort Wayne) [11-0] at Carmel [11-0]
Warren Central [9-2] at Ben Davis [9-2]
Southport [9-2] at Center Grove [8-3]
CLASS 5A SECTIONAL FINALS
9: Mishawaka [9-2] at LaPorte [5-5] [BRACKET]
10: Elkhart Central [4-6] at Concord [7-3] [BRACKET]
11: Harrison (West Lafayette) [7-3] at Westfield [6-4] [BRACKET]
12: Fort Wayne Wayne [9-1] at Fort Wayne Snider [8-2] [BRACKET]
13: Decatur Central [8-2] at Indianapolis Cathedral [5-5] [BRACKET]
14: Floyd Central [6-4] at Whiteland [7-3] [BRACKET]
15: Bloomington South [9-1] at Martinsville [7-3] [BRACKET]
16: Terre Haute North [5-5] at Terre Haute South [9-1] [BRACKET]
CLASS 4A SECTIONAL FINALS
17: Hammond Morton [10-1] at Lowell [7-4] [BRACKET]
18: New Prairie [10-1] at Plymouth [11-0] [BRACKET]
19: Northridge [9-2] at Leo [9-2] [BRACKET]
20: Norwell [5-6] at Columbia City [5-6] [BRACKET]
21: New Palestine [11-0] at Beech Grove [7-4] [BRACKET]
22: Indianapolis Roncalli [6-5] at Plainfield [4-7] [BRACKET]
23: Columbus East [11-0] at East Central [8-3] [BRACKET]
24: Jasper [10-1] at Evansville Reitz [10-1] [BRACKET]
CLASS 3A SECTIONAL FINALS
25: Calumet [9-2] at Andrean [11-0] [BRACKET]
26: Peru [5-6] at Jimtown [8-3] [BRACKET]
27: Garrett [8-3] at Fort Wayne Luers [9-2] [BRACKET]
28: Delta [7-4] at Yorktown [10-1] [BRACKET]
29: Tri-West [10-1] at Western Boone [8-3] [BRACKET]
30: Hamilton Heights [9-2] at Guerin Catholic [8-3] [BRACKET]
31: Charlestown [9-2] at North Harrison [4-6] [BRACKET]
32: Heritage Hills [10-1] at Gibson Southern [10-1] [BRACKET]
CLASS 2A SECTIONAL FINALS
33: Rensselaer Central [11-0] at Wheeler [10-1] [BRACKET]
34: Bremen [6-5] at Woodlan [8-3] [BRACKET]
35: Lewis Cass [10-1] at Lafayette Central Catholic [8-3] [BRACKET]
36: Oak Hill [9-2] at Lapel [5-6] [BRACKET]
37: Indianapolis Ritter [7-4] at Monrovia [9-2] [BRACKET]
38: Winchester [10-1] at Shenandoah [9-2] [BRACKET]
39: Triton Central [10-1] at Milan [7-4] [BRACKET]
40: Evansville Mater Dei [11-0] at North Posey [8-3] [BRACKET]
CLASS 1A SECTIONAL FINALS
41: LaVille [8-3] at Winamac [11-0] [BRACKET]
42: Carroll (Flora) [3-8] at Pioneer [10-1] [BRACKET]
43: South Adams [5-6] at Southern Wells [8-3] [BRACKET]
44: Sheridan [7-4] at Tri-Central [9-1] [BRACKET]
45: Eastern Hancock [9-2] at Northeastern [11-0] [BRACKET]
46: Indianapolis Lutheran [8-3] at Indianapolis Howe [6-5] [BRACKET]
47: Fountain Central [9-2] at North Vermillion [11-0] [BRACKET]
48: North Knox [9-2] at Linton-Stockton [10-1] [BRACKET]